Vijesti
Grad
Fotografije
Forum
Suradnja
Marketing
Kontakt
 
Vijesti
.: Aktualno
.: Poslovne vijesti
.: Kultura
.: Sport
Kolumne
.: Autoškola
.: Paranoya
.: Party Report
.: Blog novog vozača
.: Osobne financije
.: Music Corner
.: AutoSvijet
.: Kućni ljubimci
.: Veliko otkriće
.: La Femme
.: Vaše Zelenilo
Interakcija
.: Nagradna igra
.: Galerija fotografija
.: E - razglednice
.: Varaždin by Night
.: Forum
Grad
.: Općenito o gradu
.: Položaj
.: Povijest
.: Palače i zgrade
.: Crkve
.: Galerija grada
Događaji
.: Barokne večeri
.: Špancir Fest
.: Ljeto u Varaždinu
.: Novogodišnja    utrka
.: Međunarodna    izložba cvijeća
.: Međunarodno    plesno natjecanje
.: Obrtnički sajam
.: Sajam lova,    ribolova i turizma
Znamenitosti
.: Stari grad
.: Groblje
.: Hrvatsko narodno    kazalište
.: Gradska vijećnica
.: Katedrala
.: Bicikl
Impressum
.: Uredništvo
.: Marketing
.: Suradnja
.: Kontakt

Prati portal Varaždin-Online.com putem RSS čitača
 
Prati portal Varaždin-Online.com na Twitteru

ZONE I RASPORED ODVOZA PAPIRA I PET AMBALAŽE ZA GRAD VARAŽDIN
2. ČEVRTAK U MJESECU, od 13 sati (1. grupa ulica)
- Jalkovečka do M. Krleže
- A. Hadžića
- M. Držića
- D. Demetra
- I. Trnskog
- P. Bjelčića
- J. Kraša
- K. Patačić
- B. Slukan
- Vidovski trg
- T. Ujevića
- J. Križanića
- I. Rangera
- M. Laginje
- F. Galinca
- Vidovečka
- A. B. Šimića
- Đ. Sudete
- M. Vidović - Abesinke
- J. Pupačić
- V. Međerala

2. PETAK U MJESECU, od 13 sati (3. grupa ulica)
- Jalkovečka od M. Krleže
- Z. Kunc
- D. Cesarića
- D. Rakovca
- G. Horvat
- I. Gorzo
- M. Trnine
- L. Botića
- F. Livadića
- V. Žganca
- F. Galovića
- V. Vidrića
- M. Krleže
- K. Filića
- S. Vukovića
- Zrinskih i Frankopana
- Aleja kralja Zvonimira

3. PONEDJELJAK U MJESECU, od 13 sati (6. grupa ulica)
- DONJI KUĆAN
- GORNJI KUĆAN
- KUĆAN MAROF
- ZBELAVA

3. UTORAK U MJESECU, od 13 sati (8. grupa ulica)
- N. Tesle
- V. Špinčića
- S. Glavača
- R. Boškovića
- F. Starea
- M. Pupina
- B. Vančika
- J. Leskovara
- J. Merlića
- Slavenska
- Masarykova
- Međimurska
- V. Novaka
- R. Horvata
- M. Vrhovca
- B. Vidović
- I. Pergošića
- I. Mikaca
- T. Brezovačkog
- A. Wisserta
- Svilarska
- Šemovečkih žrtava
- Matice Hrvatske
- Primorska
- Istarska
- M. P. Miškine
- Istočna obilaznica
- Kućanska

3. SRIJEDA U MJESECU, od 13 sati (2. grupa ulica)
- R. Hercega
- Vodovodna
- Ivanečka
- Lepoglavska
- M. Posmodija
- V. R. Ružića
- J. Jurkovića
- V. Gotovca
- Đ. Arnolda
- I. Lalanguea
- B. Težaka
- A. Hebranga
- A. Kovačiča
- B. Radić
- Trakošćanska
- I. Režeka
- Z. i V. Milkovića
- I. G. Kovačića
- F. Košćeca
- I. Meštrovića
GOJANEC

3. ČETVRTAK U MJESECU, od 13 sati (12. grupa ulica)
- Zagrebačka od pruge
- Gospodarska
- I. Mažuranića
- K. Trpimira
- K. Višeslava
- Lj. Babića
- M. Maleza
- Plitvička
- Moslavačka
- T. Miškulina
- V. Deduša
- M. Kolarića
- L. Pihlera
- V. Kolandera
- Sajmišna
- Varteksova
- Biškupečka
- Športska
- Trg I. Perkovca

3. PETAK U MJESECU, od 6 - 14 sati (5. grupa ulica)
- Trg kralja Tomislava
- Pavlinska
- Franjevački trg
- S. S. Kranjčevića
- Trg M. Stančića
- Bakačeva
- Lj. Gaja
- Uska
- V. Lisinskog
- I. Padovca
- uršulinska
- A. Kačića
- Draškovićeva
- Školska
- I. Cankara
- Kapucinski trg
- Trg slobode
- I. Gundulića
- A. Mihanovića
- T. Blažeka
- Kolodvorska
- Anina
- O. Keršovanija
- I. Milčetića
- M. Bogovića
- F. Prešerna
- J. Kozarca
- H. Krizmana
- Zadrugarska
- Dalmatinska
- F. Supila
- Zagrebačka do pruge

4. PONEDJELJAK U MJESECU, od 13 sati (7. grupa ulica)
- Koprivnička
- Ludbreška
- Dravska
- Rapska
- Hvarska
- Vukovarska
- Lošinjska
- Creska
- Čakovečka
- Kordunska
- Lička
- Vinkovačka
- Dubrovačka
- Preloška
- Labinska
- Osječka
- Banovinska
- Krajiška
- M. i D. Dvorščak
- M. Marulića
- Toplička
- F. Seljana
- V. Sokola
- Trg M. Gupca
- Trg P. Štoosa
- Široke ledine
- Zagorska
- A. Starčevića
- Trstenjakova

4. UTORAK U MJESECU, od 13 sati (11. grupa ulica)
POLJANA BIŠKUPEČKA
ČRNEC BIŠKUPEČKI
JALKOVEC
HRAŠĆICA

4. SRIJEDA U MJESECU, od 13 sati (10. grupa ulica)
- G. Krkleca
- B. Plazzeriano
- Trnovečka
- Hallerova aleja
- Vinička
- F. Račkog
- V. Gortana
- V. Jagića
- F. Pintarića
- L. Adamića
- D. Domjanića
- P. P. Njegoša
- I. Vojnovića
- A. Augustinčića
- Radnička
- K. Hegedušića
- Bilogorska
- Baranjska
- Petrinjska
- Pakračka
- Žumberačka
- Krapinska
- Svibovečka
- Optujska

4. ČETVRTAK U MJESECU, od 13 sati (9. grupa ulica)
- Fabijanska
- Lj. Filipeca
- M. A. Reljkovića
- Đ. Kuhara
- B. Kašića
- I. Belostenca
- A. Vrameca
- O. Župančića
- Livadsko naselje
- E. Kumičiča
- Dravska poljana
- F. Kiša
- Trg A. G. Matoša
- Hercegovačka
- V. Vežića
- I. Zajca
- A. Štera
- E. Kvaternika
- E. Tomića
- S. Raškaj
- V. Bukovca
- Bosanska
- A. Harambašića

4. PETAK U MJESECU, od 6 - 14 sati (4. grupa ulica)
- S. Vraza
- A. Cesarca
- Preradovićeva
- A. Stepinca
- Habdelićeva
- A. Šenoe
- Kukuljevićeva
- V. Nazora
- F. Kurelca
- Trenkova
- Trg bana Jelačića
- N. Fallera
- Prolaz
- Graberje
- V. C. Emina
- B. Vodnika
- Zavojna
- P. Krešimira IV
- O. Price
- Zavrtnica
- Sajmište
- A. Jurinca
- K. Š. Đalskog

OSTALE INFORMACIJE  
»Važniji telefonski brojevi
»Raspored odvoza komunalnog otpada
»Raspored odvoza papira i PET ambalaže
»Stalni postavi izložaba i muzeja u Varaždinu
»Linkovi
 Vijesti »» 
 
Disclaimer | Copyright | Pravila privatnosti
 
Oglašavanje online/kanal SZH | VarazdinOnline | Koprivnica | eMedjimurje | Zagorje | Mnovine